• Szkoła Programowania Smart e-Learning

  kurs PHP SQL JavaScript

  Aplikacja Webowa I

  Kurs programowania aplikacji bazodanowej Część I: założenia projektu oraz programowanie SQL, HTML, CSS i PHP.

  kurs PHP SQL JavaScript

  Aplikacja Webowa II

  Kurs programowania aplikacji bazodanowej Część II: programowanie CRUD: SQL,PHP (PDO).

  kurs PHP SQL JavaScript

  Technik Programista

  Kurs zawierający materiał szkoły średniej INF.03. Część I.

  kurs PHP SQL JavaScript

  Technik Programista

  Kurs zawierający materiał szkoły średniej INF.03. Część II.


  Kursy dla kandydatów na programistów przygotowałem na bazie mojego prawie 10 letniego doświadczenia zawodowego jako tzw. programista webowy. Specjalizuję się w: HTML, CSS, JavaScript, PHP 7, bazach danych typu SQL, framework'ach JS i PHP.

  Na moich kursach nauczysz się tworzenia stron www, aplikacji webowych (poznając praktyczne zastosowanie potężnych technologii: PHP i SQL) wraz z backendem, animacji css oraz tworzenia i wykorzystywania interaktywności webowej, czyli wykorzystania najbardziej fantastycznego języka programowania forntend- JavaScript (z elementami ES6).

  Jestem przekonany, że nasza wspólna praca- moja i Twoja zrobią z Ciebie Web Developera. Co prawda na początek o poziomie juniorskim, ale od czegoś trzeba zacząć, Gdy już "ogarniesz" fundamenty technologii webowych- przyjdzie pora na kolejne kroki.

  Kurs Technologii i Programowania: Services DataBase Project

  projekt oparty na: PHP 7, baza danych MariaDB, HTML, CSS, JavaScript

  Nauka kodowania na podstawie budowy rzeczywistego projektu informatycznego. Kodowanie to sztuka! A każde arcydzieło wymaga praktyki, niezbędnej ilości teorii, mnóstwo pozytywnej energii oraz choć odrobiny talentu.

  Front End Developer: Junior, Mid, Senior

  projekt oparty głównie na: JavaScript oraz HTML, CSS, PHP

  Efektem ukończenia kursu będzie dla Ciebie posiadanie umiejętności potrzebnych do budowania stron, portali i aplikacji internetowych. Będzie to początek Twojej wspaniałej kariery zawodowej wśród jednej z najlepiej zarabiających grup zawodowych, tzn. programistów.

  Kursy Technologii Internetowych - Wymagania dla CIEBIE, zakładamy, że:

  • Podstawa: chcesz się uczyć programowania.
  • Komputer,to Twój przyjaciel ( a nie wróg ) -potrafisz się nim sprawnieposługiwać
  • Maszniezły dostęp do internetu, który umożliwi udział w lekcjachzdalnych
  • Wykształcenie techniczne jakimś plusem będzie, ale niejest ono najważniejsze.Liczy się przede wszystkim otwarty umysł i mnóstwo pozytywnejenergii. Gdy jej nie masz - pożyczę nieco mojej :).

  Nauka programowania - stawiam na skuteczność

  Programowanie stron, portali, sklepów oraz aplikacji internetowych jest wysoko płatnym zajęciem. Nauka programowania może być wspaniałą zabawą. Gdy się bawisz- przyswajasz wiedzę łatwiej i efektywniej. Na naszych kursach wiedzę przyswoisz za pomocą praktycznych zadań. Minimum teorii, maksimum praktycznych przykładów projektów webowych.

  Materiały szkoleniowe kursu Frontend są w języku polskim, ale w trakcie kursu dostarczana jest niezbędna terminologia programistyczna w języku angielskim, co pozwala studentom zapoznać się z terminologią niezbędną podczas pracy – a dodatkowo poprawić znajomość języka angielskiego. Szkolenie Frontend w Szkole Programowania poswojsku- obejmuje naukę na bazie praktycznych przykładów. Na wykładach oraz z materiałów kursowych poznajesz podstawy teoretyczne. Kolejnym krokiem będą zajęcia praktyczne: tworzenie projektów kursowych, testy, egzaminy, a także otrzymanie certyfikatu. Materiały edukacyjne dostępne są dla studentów online 24/7, co umożliwia łatwe przypomnienie i powtórzenie wiadomości.

  Każdy uczestnik otrzymuje 2 razy w tygodniu 30 minutowy czat głosowy i/lub video z trenerem. Gdy chcesz pokazywać swój wizerunek- trener prowadzi spotkanie video, gdy wolisz tylko rozmowę głosową- Twój wybór, trener to uszanuje.

  Na kursie zalogujesz się poprzez otrzymany Login oraz Hasło. Ale Twoje dane personalne zostają jedynie w naszej księgowości. W trakcie kursu używasz Pseudonimu, który otrzymasz na początku kursu. Wszystko po to, aby sprostać najwyższym standardom RODO. Bezpieczeństwo Twoich danych i Twoja anonimowość są naszym priorytetem.  Aplikacja PHP SQL JS HTML CSS

  Nauka na kursie odbywa się na bazie dużego rzeczywistego projektu, składającego się z kilku mniejszych. Każdy projekt znajdziesz wytłumaczony krok po kroku w materiałach edukacyjnych. Dodatkowo otrzymasz zadania do wykonania, zaczniemy od prostych z zakresu HTML i CSS, potem poznasz bazę danych SQL oraz środowisko serwerowe. Uwieńczeniem Twoich starań będzie rozwiązywanie zadań z PHP, a przy okazji - przygotowując zadania domowe i projekt, nauczysz się programowania.

  CZĘŚĆ I Podstawy Technologii Webowych

  Portal pośrednictwa: umawianie wizyt Klientów w punktach usługowych

  Zbudowanie aplikacji bazodanowej w ramach tego kursu, umożliwi rozpoczęcie kariery w najszybciej rozwiającej się branży - technologii i programowania.

  Zasoby kursu:
  1. materiały on-line: teksty opisowe, kody programistyczne, obrazki, schematy
  2. spotkania on-line z programistą w formule seminaryjnej
  3. zadania programistyczne do rozwiązania
  4. indywidualne spotkania z autorem celem wyjaśnienia kodów programistycznych realizowanego projektu, w tym zadań do samodzielnego rozwiązania

  Szczegółowy plan I części szkolenia - zobacz poniżej

  Na zakończenie każdej z części kursu- otrzymasz Certyfikat Ukończenia Kursu, a także informacje niezbędne w otrzymaniu pracy jako Web PHP Developer.

  poswojsku.info.pl kursy programowania


  Front End Developer: Junior

  1. Projekt: Responsywna strona www- dwuwarstwowa
  nauczane technologie: HTML5, CSS3, JavaScript, AJAX

  2. Projekt: Single-Page Application (SPA)
  nauczane technologie: HTML5, CSS3, jQuery, Bootstrap 4

  3. Projekt: Interaktywne animacje
  nauczane technologie: HTML5, CSS3- animacje, JavaScript

  4. Projekt: Lista zadań w vanila JavaScript
  nauczane technologie: JavaScript, ES6, programowanie funkcyjne i obiektowe

  Plan Nauki

  20h pracy z wykładowcą i grupą na żywo

  10h pracy z wykładowcą

  30h nauki samodzielnej wraz ze stworzeniem własnych projektów

  10 x 3h wieczorowych spotkań godz 17:30 – 20:30

  Zajęcia w grupach od 9 do 12 osób

  Kursy specjalistyczne do max 8 osób

  Kursanci łączą się z trenerem zdalnie

  Czas trwania kursu: 5 tygodni,

  Spotkania on-line wieczorami: poniedziałki, wtorki, czwartki lub w weekendy

  START: styczeń 2021

  Front End Developer: Mid

  1. Projekt: Aplikacja do nauki - tablice
  nauczane technologie: HTML5, CSS3, JavaScript, AJAX

  2. Projekt: Aplikacja do nauki - baza danych
  nauczane technologie: HTML5, CSS3, Bootstrap 4, SQL

  3. Projekt: Interaktywne animacje
  nauczane technologie: HTML5, CSS3- animacje, JavaScript

  4. Projekt: Lista zadań w ES6
  nauczane technologie: JavaScript, ES6, programowanie obiektowe

  Plan Nauki

  20h pracy z wykładowcą i grupą na żywo

  10h pracy z wykładowcą

  30h nauki samodzielnej wraz ze stworzeniem własnych projektów

  10 x 3h wieczorowych spotkań godz 17:30 – 20:30

  Zajęcia w grupach od 9 do 12 osób

  Kursy specjalistyczne do max 8 osób

  Kursanci łączą się z trenerem zdalnie

  Czas trwania kursu: 5 tygodni,

  Spotkania on-line wieczorami: poniedziałki, środy, piątki lub w weekendy

  Druga Edycja- START: luty 2021


  Front End Developer: Senior

  Szczegółowy zakres tematyczny w przygotowaniu, będzie obejmował programowanie w: ES6, Nextjs, React, bazy danych, Redux

  Czas trwania kursu: 5 tygodni,

  Spotkania on-line wieczorami: poniedziałki, wtorki, czwartki lub w weekendy

  Druga Edycja- START: marzec 2021r.


  NAUKA GRUPOWA i/lub INDYWIDUALNA

  Jeżeli szukasz kursu z nagraniami video i materiałami tekstowymi- skorzystaj z innej oferty. W internecie znajdziesz mnóstwo filmów informacyjno-edukacyjnych o różnorodnych technologiach. Ale taka nauka jest bardzo mało efektywna. Moim celem jest, aby edukacja była skuteczna, a to można osiągnąć jedynie poprzez bezpośredni kontakt z trenerem- programistą, czyli ze mną :). Dzięki spotkaniom on-line, nauczysz się programować- to czego nie zrozumiesz wytłumaczę w prosty obrazowy sposób. A jak w dalszym ciągu nie będziesz rozumiał/a- powtórzę w inny sposób. Bo dla mnie najważniejsze jest, abyś potrafił/a programować. Oczywiście znajomość podstawowych zasad jest ważna, ale teorii można się zawsze douczyć, problemem jest zwykle zastosowanie teorii w konkretnych projektach. I właśnie tego Ciebie nauczę- praktycznego wykorzystania zasad programowania.

  NAUKA INDYWIDUALNA

  Jeżeli nie chcesz uczyć się w grupie- daj znać. Wspólnie dopasujemy program do Twoich potrzeb i oczekiwań. A naukę rozpoczniesz oraz ukończysz na bazie jedynie indywidualnych spotkań. Ten sposób nauki będzie nieco droższy, ale na pewno dużo bardziej efektywny, a wiedzę nabędzie szybciej niż podczas nauki w grupie.

  RODO - Ochrona Danych Osobowych

  Na portalu nie będą przechowywane Twoje dane osobowe. Na kurs rejestrujesz się mailowo i telefonicznie. Przekażesz jedynie dane niezbędne dla celów księgowych. Zarejestrowany/a na portalu będzie pod pseudonimem, który będziesz używać do końca kursu. Na zakończenie kursu do naszej księgowości zostanie wysłana informacja o pseudonimie osoby kończącej kurs. Na bazie tej informacji zostanie wystawiony dla Ciebie odpowiedni Certyfikat.

  Polityka prywatności firmy poswojsku sp. z o.o. znajduje się pod tym adresem ... (kliknij)


  Witaj serdecznie drogi Kliencie :)

  Zanim zapiszesz się na jeden z moich kursów, przeczytaj proszę informacje związane z uczestnictwem- zasadami nauki zdalnej na portalu poswojsku.

  Tworząc ten portal przyświecała mi idea, aby był jak najbardziej efektywny dla Klientów w zakresie przyswajania wiedzy. Dlatego w szkoleniach stosuję różnorodne metody przedstawiania wiedzy: tekst, obrazki, filmy, quizy, zadania do wykonania, prace domowe oraz bezpośrednie spotkania z Trenerem.

  Druga idea, która jest dla mnie bardzo ważna, szczególnie w czasach tak szeroko rozwiniętej technologii, to bezpieczeństwo i anonimizacja danych personalnych przekazywanych przez Uczestnika szkolenia. Aby w maksymalny sposób zapewnić anonimowość i bezpieczeństwo danych podjąłem decyzję o braku zapisów automatycznych, które zwykle wymagają przekazywania danych bezpośrednio do bazy danych w internecie. Zapisy na szkolenia robione są tylko i wyłącznie w sposób tradycyjny, czyli poprzez kontakt ze mną: mailowy i/lub telefoniczny.

  ☏ GSM 509 869 388

  ✉ biuro@poswojsku.pl


Dostępne kursy

Kurs Technologii i Programowania: Services DataBase Project

Aplikacja PHP SQL JS HTML CSS - USŁUGI część 1

Portal pośrednictwa: umawianie wizyt Klientów w punktach usługowych

Technologie: HTML CSS JAVASCRIPT PHP BAZA DANYCH SQL

ZAKRES SZKOLENIA  Podstawy Technologii Webowych CZĘŚĆ I

 1. Opis planowanego portalu

a.     Cele stworzenia projektu

b.     Funkcjonalność portalu

c.     Użytkownicy portalu

d.     Wykorzystywane technologie

e.     Wykorzystywane programy

 1. Backend - zaplecze projektu

a.     Wykorzystywane technologie

b.     Baza danych - projekt

c.     Tabele bazy danych - projektowanie

d.     Relacje bazy danych

e.     Programowanie bazy danych w SQL na bazie XAMPP/MariaDB

f.      Podsumowanie wykonanej funkcjonalności bazy danych

 1. Frontend - wygląd zewnętrzny projektu

a.     Wykorzystywane technologie

b.     Strona tytułowa - wygląd

c.     Strona tytułowa - programowanie: HTML, CSS, JavaScript, PHP

d.     Strony dodatkowe - projekt, programowanie

 1. Programowanie PHP 7

a.     Pobieranie danych z formularzy

b.     Programowanie systemu logowania do bazy danych. Testowanie połączenia strony HTML’a, skryptów PHP i bazy SQL- z wykorzystaniem biblioteki PDO

c.     Sanityzacja i walidacja loginu

d.     Walidacja hasła

e.     Wylogowywanie z aplikacji

f.      Adresy na serwerze – wykorzystanie PHP 7

g.     Podsumowanie wykonanej funkcjonalności strony

 1. Teoria technologii webowych (informacje, linki do wartościowych źródeł, wyjaśnienia)

a.     Ogólne informacje

b.     HTML - język znaczników

c.     CSS - wygląd, responsywność, „mobile friendly”

d.     PHP - podstawy wiedzy

e.     JavaScript - interakcje na stronach www

f.      Baza i język SQL oraz serwer

 1. Załączniki projektu do Części I

a.     Schemat bazy danych

b.     Schemat funkcjonalności projektu

c.     Kody: HTML, CSS, PHP, SQL

NAUKA KODOWANIA NA PODSTAWIE BUDOWY

RZECZYWISTEGO PROJEKTU INFORMATYCZNEGO

Kodowanie to sztuka! A każde arcydzieło wymaga praktyki, niezbędnej ilości teorii, mnóstwo pozytywnej energii oraz choć odrobiny talentu.

Zapewne korzystałeś/aś z wielu różnych materiałów- książek, poradników, szkoleń, które pokazywały podstawy teoretyczne programowania. Nauka definicji, pojęć, zasad, algorytmów, itd. Dla przykładu takie PHP. Język programowania potężny i bardzo obszerny co do zakresu teoretycznego. Mnóstwo definicji, pojęć i zasad J. Nauczenie się całego języka, dla przeciętnie inteligentnej osoby to zapewne kilkadziesiąt miesięcy nauki. Gdy jesteś na studiach, możesz sobie na takie podejście pozwolić. Szczególnie, gdy rodzice płacą za Twoją edukację i studenckie życie. Ale czy aby na pewno znajomość sfery teoretycznej jest niezbędne do rozpoczęcia tworzenia fantastycznych programów? A może jest wręcz przeciwnie? Może nadmiar wiedzy ogłupia i powoduje, że trudno wykorzystać ją w praktycznych projektach?

Zdania co do niezbędności teorii do stosowania praktyki i na odwrót, są podzielone. Jest to jednakże spór bardziej akademicki, niż praktyczny. W moim poradniku do nauki programowania, opieram się o praktyczne podejście do projektu informatycznego. Teorii dostarczam w sam raz – nie za mało, a może nawet nieco za dużo. Ale to tak na przyszłość i przede wszystkim w załącznikach. Podstawowa część poradnika, opiera się na budowie praktycznego projektu składającego się z kilku mniejszych projektów. Każdy z nich wspierany jest niezbędną ilością wiedzy teoretycznej.

Portal pośrednictwa: umawianie wizyt Klientów w punktach usługowych

Jak wspomniałem teoria programistyczna jest potrzebna. Ale jeżeli zrozumiesz mechanizmy tworzenia aplikacji i będziesz znać podstawy z zakresu technologii informatycznych, w szczególności danego języka programowania, jestem przekonany, że poradzisz sobie z większością projektów. O podstawach wiedzy teoretycznej zawsze możesz doczytać. W internecie znajdziesz mnóstwo wiedzy specjalistycznej. Zdecydowanie trudniej jest dotrzeć do wartościowych praktycznych poradników programowania. Mam nadzieję, że właśnie taki poradnik znalazłeś/aś. Połączenie niezbędnej teorii z realizacją praktycznego projektu.


KURS W PRZYGOTOWANIU- kolejna edycja: sierpień/wrzesień 2022r.

C++ jest jednym z najbardziej popularnych języków programowania. Objawia się to między innymi potrzebami rynku i pracodawców związanymi z tworzeniem wieloplatformowych aplikacji czy gier.

Na naszym kursie poznasz podstawy wiedzy, która wprowadzi Ciebie we wspaniały świat programowania. Ucząc się podstaw C++, uzyskasz wiedzę także na temat ogólnych zasad programowania, które przydadzą się w nauce innych języków programowania.

Webinarium testowe celem sprawdzenia konfiguracji Jitsi

Zawody Technik Informatyk INF.03 oraz Technik Programista INF.04, to dwa zawody bardzo dobrze rokujące na przyszłość. Zarówno w zakresie możliwości otrzymania pracy jak i wysokości otrzymywanego wynagrodzenia. Szczególnie Technik Programista. Ten kurs jest jednym z etapów przygotowujących do zdania kwalifikacji INF.03, ale jego podstawy są także niezbędne do skutecznego przygotowania się do zdania kwalifikacji INF.04.

Egzamin INF.03 wymaga biegłego posługiwania się podstawami języka dynamicznego jakim jest JavaScript. Aby zdać egzamin INF.04 - musisz z kolei poznać nie tylko przedstawione w tym kursie podstawy JavaScript, ale także przejść na wyższy poziom kodowania z uwzględnieniem zaawansowanej JavaScript w środowisku node.js, czyli tzw. ECMAScript.